Loading…

Naprawa Kosiarek Ogrodowych

Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta!
Kontakt

Kosiara Tecumseh – naprawa

Kosiarka przestała działać i nie można było ją uruchomić.
Na wskutek nazbierania się tzw. nagaru zawór ssący(dolotowy) zatrzymał się w pozycji otwartej. Brak sprężania i nie pali.
Reszta film.

Pobrane z Yotube Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta! Naprawa Kosiarek Warszawa / Piły, Kosy, Kosiarki
Naprawa Kosiarek Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych, budowlanych, piły, kosy, kosiarki, zamiatarki, ubijaki stopowe, małe zagęszczarki.

Serwisujemy kosiarki wszystkich wiodących producentów tj. Stiga, Husqvarna, NAC, Bosch, Al.-CO. Naprawiamy typowe sprzęty do kosiarek takie jak Erbauer, MacAllister, Sterwins, Alpina, Lider itp.

25 thoughts on “Kosiara Tecumseh – naprawa

  1. Witam mam problem z kosiarką nie chce wogle zagadać.świeca nowa gażnik wyczyszczony zbiornik wyczyszczony i zalane Świerże paliwko nawet nowy olej dałem.iskra jest filtr wyczyszczony.nawet nic nie pomaga podlanie pod świece klin cały co to może być

  2. Przypuszczam, ze problem z odkładaniem się nagaru jest związany ze złą eksploatacją. Takie podejście, że „TO JEST KOSIARKA. ONA MA KOSIĆ” i nic się jej nie należy, świadczy o braku zrozumienia sposobu pracy urządzeń. Kosiarka pracuje w bardzo trudnych warunkach. Jest narażona na drgania i przede wszystkim brud (zanieczyszczenia). Dlatego należy przestrzegać instrukcji eksploatacji a jeżeli nie potrafi się samemu dokonywać corocznych przeglądów i konserwacji lepiej zlecić je dobremu warsztatowi. Kosiarka, podobnie jak i inne narzędzia nie musi wcale wyglądać jak wyciągnięta ze złomowiska. Swoją kosiarkę, prawdopodobnie z takim samym lub bardzo podobnym silnikiem (Tecumseh Prisma 37 E-37102H) eksploatuję już 21 lat. Po obejrzeniu tego filmu z ciekawości odkręciłem głowicę. Na tłoku zupełnie nie było osadów a z głowicy starłem nalot szmatką umoczoną w benzynie. Natomiast bieżniki opon są u mnie niestety bardziej starte ale to już niestety sprawa pracy, jakie wykonały.

  3. kolego dziesiec lat kosz czterdziesci arow i nigdy nie rozkrecalem silnika , wymieniam tylkofiltr , a raczej go wyrzucilem i olej wenol 20/40 i chula , Nagar zawsze bedzie i wieksza ilosc sama odleci

  4. Mam kosiarkę Tecumseh Prisma 3,7HP i mam problem z wolnymi obrotami. Silnik odpala bez problemu z pierwszego, ale chodzi tylko na wysokich obrotach. Jak zmniejsze obroty, to silnik od razu gaśnie. Czyżby gaźnik był do czyszczenia?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!