Loading…

Naprawa Kosiarek Ogrodowych

Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta!
Kontakt

#51 Pierwsze odpalenie kos spalinowych po zimie. Stihl, Maruyama, Dolmar, Echo.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689#stihlfs460 #echosrm420 #maruyama

Pobrane z Yotube Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta! Naprawa Kosiarek Warszawa / Piły, Kosy, Kosiarki
Naprawa Kosiarek Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych, budowlanych, piły, kosy, kosiarki, zamiatarki, ubijaki stopowe, małe zagęszczarki.

Serwisujemy kosiarki wszystkich wiodących producentów tj. Stiga, Husqvarna, NAC, Bosch, Al.-CO. Naprawiamy typowe sprzęty do kosiarek takie jak Erbauer, MacAllister, Sterwins, Alpina, Lider itp.

Warszawa – serwis kosiarek, narzędzi i urządzeń ogrodowych. … napraw gwarancyjnych kosiarek do trawy i urządzeń ogrodowych, Nasz serwis z przyjemnością podejmuje się naprawą i konserwacją różnego rodzaju sprzętu ogrodowego. Naprawiamy kosiarki spalinowe, elektryczne oraz spalinowe w Warszawie.

Naprawa kosiarki Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych + Elektryk i naprawa kosiarek warszawa z naprawakosiarek.com
Nasz serwis z przyjemnością podejmuje się naprawą i konserwacją różnego rodzaju sprzętu ogrodowego. Naprawiamy kosiarki spalinowe, elektryczne oraz spalinowe.

Serwis Naprawa kosiarek KOSIARKA WARSZAWA – › Dom i ogród › Kosiarki
naprawa kosiarek warszawa z naszym mechanikiem.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

24 thoughts on “#51 Pierwsze odpalenie kos spalinowych po zimie. Stihl, Maruyama, Dolmar, Echo.

  1. Witam
    Co Pan sądzi o głowicy stihl auto cut 36-2 do kosy spalinowej stihl fs 130?
    Według producenta nadaje się ona do tej kosy ale czy warto zmienić z tej mniejszej głowicy na tą większą i czy będzie jakaś różnica w koszeniu?

  2. Czy jest opcja zobaczenia jak pracuje 460 na jałowych obrotach ? Jak bardzo trzęsie silnikiem ? u mnie nawet podczas pracy silnik mniej ale jednak drga. Na kierownicę nic się nie przenosi ale po profesjonalnej kosie spodziewałem się mniejszych wibracji.

  3. Jest taki kanał na YT gdzie Gościu testuje osprzęt do kos spaliwowych , różne żyłki głowice itp. Lepiej nie kupować w ciemno……. Kupiłem chińską tarczę z zębami jak w łańcuchu od piły spalinowej , tylko tą 180mm bo ma więcej zębów tnących i jest lżejsza , choć zęby słabo utwardzone- idzie jak szatan w porównaniu do piły niewidiowej 80z 40z …….. i kupiłem jeszcze głowicę łańcuchową do trawy ale jeszcze nie ciąłem ciekawe jak będzie szło jakie wibracje itp…………. myślałem jeszcze o głowicy jet-fit ale nie mam kosy o odpowiedniej mocy i żyłki są drogie i nie wiem czy szybko będą się zużywać np na chaszczach

  4. To nie moja sprawa , ale ma Pan 6 kos i "nie pracuje Pan usługowo" tym sprzętem ?? Nie chodzi też o naprawy/serwis….. …. To jest chyba kolekcja , handel…………. Ja nie ze skarbówki xD, po prostu mam wścibski nos …..xD

Dodaj komentarz

Zadzwoń!