Loading…

Naprawa Kosiarek Ogrodowych

Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta!
Kontakt

Silnik spalinowy 4-suwowy ze świecą zapłonową – przekrój ruchomy… chłodzony powietrzem (widoczne użebrowania).
Przy zaworze dolotowym widać gaźnik do przygotowywania mieszanki paliwowo-powietrznej (1:14).
Dziś gaźnik jest praktycznie tylko w silnikach skuterów czy kosiarek.
Z tyłu jest przekładnia sterująca krzywkami popychaczy zaworów.
Jest to pomoc katag. V 4-30 z 1963 r

Demo: Kasia

Pobrane z Yotube Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta! Naprawa Kosiarek Warszawa / Piły, Kosy, Kosiarki
Naprawa Kosiarek Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych, budowlanych, piły, kosy, kosiarki, zamiatarki, ubijaki stopowe, małe zagęszczarki.

Serwisujemy kosiarki wszystkich wiodących producentów tj. Stiga, Husqvarna, NAC, Bosch, Al.-CO. Naprawiamy typowe sprzęty do kosiarek takie jak Erbauer, MacAllister, Sterwins, Alpina, Lider itp.

Warszawa – serwis kosiarek, narzędzi i urządzeń ogrodowych. … napraw gwarancyjnych kosiarek do trawy i urządzeń ogrodowych, Nasz serwis z przyjemnością podejmuje się naprawą i konserwacją różnego rodzaju sprzętu ogrodowego. Naprawiamy kosiarki spalinowe, elektryczne oraz spalinowe w Warszawie.

Naprawa kosiarki Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych + Elektryk i naprawa kosiarek warszawa z naprawakosiarek.com
Nasz serwis z przyjemnością podejmuje się naprawą i konserwacją różnego rodzaju sprzętu ogrodowego. Naprawiamy kosiarki spalinowe, elektryczne oraz spalinowe.

Serwis Naprawa kosiarek KOSIARKA WARSZAWA – › Dom i ogród › Kosiarki
naprawa kosiarek warszawa z naszym mechanikiem.

36 thoughts on “Silnik spalinowy 4-suwowy ze świecą zapłonową – przekrój ruchomy

  1. Umiesz jasno i przejrzyście tłumaczyć, a to coraz rzadszy dar w dzisiejszych czasach. Brak go niestety wielu politykom. Ty nadajesz się więc na polityka, ewentualnie na profesorkę, instruktorkę, nauczycielkę… Powodzenia!!!

  2. Dodajmy że silniki 4 suwowe lub też rzadziej używana nazwa "Czterotaktowe" 4t, dzielimy jeszcze na silniki wysokoprężne czyli takie dla których nie jest potrzebna świeca zapłonowa. Zapłon mieszanki zachodzi poprzez dużą kompresję zachodzącą w cylindrze. Natomiast dalszy cykl pracy silnika jest ten sam: ssanie, sprężanie, praca i wydech. Silniki wysokoprężne zastosowane są m.in. w silnikach ciągników rolniczych.

  3. Nie istnieje coś takiego OHV z rozrządem dolnozaworowym. OHV "Over Head Valve", czyli dosłownie "zawór nad głowicą", tutaj zawór jest ewidentnie pod głowicą. W sumie jest ona tu odlana jako całość z blokiem, ale każdy kto ma pojęcie o mechanice wie gdzie się owa głowica zaczyna 🙂 Zresztą nie wiem, czemu tu napisałeś coś takiego, skoro w innej odpowiedzi byłeś już bliżej prawdy… ;p Tak czy siak w OHV zawór musi być w głowicy, tutaj nie jest, jest to dolnozaworowiec.

  4. Bezwładność poprzednich ruchów zamieniona na ruch obrotowy koła zamachowego i reszty wirującego układu?

    A skoro już mamy poziomy gaźnik opadowy to ja poproszę o zasadę działania, jeśli ta Pani ciągle tam zgląda 🙂

  5. OHV czyli wałek rozrządu umiesczony jest pod blokiem silnika i do sterowania zaworami wymaga dźwigni, prowadzonych na górę silnika. Obracając się porusza nimi, a te z kolei poruszają popychaczami, otwierającymi lub zamykającymi dane zawory.

  6. Od 50 lat. W 1961 opracowano silnik S21 do Warszawy, który w przeciwieństwie do M-20 był górnozaworowy. Nie wiem tylko, czy w Żukach nie były dłużej instalowane dolnozaworowe.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!