Loading…

Naprawa Kosiarek Ogrodowych

Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta!
Kontakt

#RPGarażowo. John Zbir 2021 Nowa/Stara kosiarka w akcji . Silnik B&S 675, 190 cm3. Odpalanie!!!Cześć Witajcie.
Pierwszy test i pierwsze odpalenie kosiarki z silnikiem Briggs 675 , 190cm3. Przekonamy się, czy odpali i czy kosiarka kosi. ;).
Pozdrawiam :).

#RPGarażowo, #

Pobrane z Yotube Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta! Naprawa Kosiarek Warszawa / Piły, Kosy, Kosiarki
Naprawa Kosiarek Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych, budowlanych, piły, kosy, kosiarki, zamiatarki, ubijaki stopowe, małe zagęszczarki.

Serwisujemy kosiarki wszystkich wiodących producentów tj. Stiga, Husqvarna, NAC, Bosch, Al.-CO. Naprawiamy typowe sprzęty do kosiarek takie jak Erbauer, MacAllister, Sterwins, Alpina, Lider itp.

Warszawa – serwis kosiarek, narzędzi i urządzeń ogrodowych. … napraw gwarancyjnych kosiarek do trawy i urządzeń ogrodowych, Nasz serwis z przyjemnością podejmuje się naprawą i konserwacją różnego rodzaju sprzętu ogrodowego. Naprawiamy kosiarki spalinowe, elektryczne oraz spalinowe w Warszawie.

Naprawa kosiarki Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych + Elektryk i naprawa kosiarek warszawa z naprawakosiarek.com
Nasz serwis z przyjemnością podejmuje się naprawą i konserwacją różnego rodzaju sprzętu ogrodowego. Naprawiamy kosiarki spalinowe, elektryczne oraz spalinowe.

Serwis Naprawa kosiarek KOSIARKA WARSZAWA – › Dom i ogród › Kosiarki
naprawa kosiarek warszawa z naszym mechanikiem.

14 thoughts on “#RPGarażowo. John Zbir 2021 Nowa/Stara kosiarka w akcji . Silnik B&S 675, 190 cm3. Odpalanie!!!

  1. Witam, wymieniałem karter w pilarce STIHL MS 230 z Pana poradnikiem. Karter, który założyłem to zamiennik z allegro za 120zł. Po złożeniu wszystkiego do kupy, podczas pracy na wysokich obrotach paliwo leje się z korka oraz przed odpowietrznik (robi się fontanna). W zbiorniku robi się jakby wysokie ciśnienie i wypycha paliwo jak tylko się da. Próbowałem zamieniać korki z innych pił dopasować, próbowałem oryginalnych korków oraz zamienników. Nic to nie pomaga. Dodam, że normalnie jak pilarka jest zgaszona, można ją przechylić korkiem do dołu i paliwo nie cieknie ani trochę. Dopiero po odpaleniu na wysokich obrotach leje się mieszanka, a wręcz tryska z korka. Co może być przyczyną?

  2. Mam dziwną sytuację .Zaczęło się od tego że wyłącznik podkaszarki nie wyłączał silnika .Po odłączeniu przewodu masowego od cewki podkaszarka nadal pracuje . Co może być przyczyną ?

  3. Mam problem z kosiarką z silnikiem briggs&stratton jak chcę odpalić ją to podpompowuję jej paliwa i uruchamiam ją i silnik chwilę pracuje i ok. 2 sekundy i gaśnie. Tak jakby gaźnik nie chciał pobrać paliwa. Co sądzisz wymienić gaźnik.

  4. Witam Mistrza Śrubokręta! No silnik ma moc jeszcze, bo jest z czego pocisnąć, wszak to 190cm3. Jednak i ja mam wrażenie, że słychać jakiś lekki stukot podczas pracy? Poza tym Piotrek, wyjaw Nam proszę czy ta druga rączka też jest"aktywna"?Innymi słowy, czy napęd też masz w tej kosiarce zrobiony??
    Wylot się zapycha, bo tę blachę wywaliłeś co dodawała speeda po okręgu pokosowi.
    Oczywiście ręka w górę i czekam na następne tematy z garażu.Pozdrawiam.

  5. (U serwisanta sprzętu ogrodowego , tak zarośnięta działka ???) Mam z tym silnikiem ok. piętnastoletnią kosiarkę SOLO , w tym roku zauważyłem że lekko zaczęła pokazywać niebieski dymek i zastanawiam się nad podobną naprawą . Bardzo lubię ten sprzęt i jestem miłośnikiem tej nieistniejącej już marki . Firmy SOLO posiadam jeszcze dwie piły o symbolu 639 i 644 , z których jestem bardzo zadowolony . Wrócę do kosiarki , która ma wiele ciekawych rozwiązań : piasta do mocowania noża na przekładkach ciernych co amortyzuję uderzeniem noża i skrzywieniem wału ; napęd na wariatorze co umożliwia płynną regulację prędkości ; rozrusznik silnika ( nie korzystam) ; aluminiowa laweta . Dlatego po sezonie muszę coś zrobić z tym silnikiem .Kosę mam firmy STIHL FS 160 z której też jestem zadowolony (stary poczciwy sprzęt). Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!