Loading…

Naprawa Kosiarek Ogrodowych

Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta!
Kontakt

Tania Kosiarka Spalinowa LIDER, czy warto kupić? przegląd po 9 latach: naprawa napędu, oraz silnikaTym razem na kanale Kobamix Naprawiam tanią kosiarkę spalinową Lider, model GKS51BS750N4w1, która jako nowa kosztowała ok 1300zł.

Choć ma kilka mniejszych i większych usterek, mimo wieku wciąż pracuje poprawnie 🙂

Na filmie omawiam po krótce usterki, wyjaśniam ich naprawę, oraz robię krótką prezentację sprzętu

👍🏻 FACEBOOK FANPAGE► https://www.facebook.com/kobamix
👀 GRUPA FACEBOOK ►https://www.facebook.com/groups/209721433066437
👍🏻INSTAGRAM ►https://www.instagram.com/kobamixy

Kamera: Apple iPhone 11
Dźwięk: Sony ICD-UX533 + Aputure A.Lav

Spis Treści:
0:00 – 5:36 – Krótka prezentacja, wady i zalety
5:37 – 14:42 – Wyszukiwanie, i naprawa usterek
14:43 – 16:35 – Prezentacja kosiarki po naprawie
16:36 – 17:33 – Finalny test pracy.

Pobrane z Yotube Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta! Naprawa Kosiarek Warszawa / Piły, Kosy, Kosiarki
Naprawa Kosiarek Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych, budowlanych, piły, kosy, kosiarki, zamiatarki, ubijaki stopowe, małe zagęszczarki.

Serwisujemy kosiarki wszystkich wiodących producentów tj. Stiga, Husqvarna, NAC, Bosch, Al.-CO. Naprawiamy typowe sprzęty do kosiarek takie jak Erbauer, MacAllister, Sterwins, Alpina, Lider itp.

Warszawa – serwis kosiarek, narzędzi i urządzeń ogrodowych. … napraw gwarancyjnych kosiarek do trawy i urządzeń ogrodowych, Nasz serwis z przyjemnością podejmuje się naprawą i konserwacją różnego rodzaju sprzętu ogrodowego. Naprawiamy kosiarki spalinowe, elektryczne oraz spalinowe w Warszawie.

Naprawa kosiarki Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych + Elektryk i naprawa kosiarek warszawa z naprawakosiarek.com
Nasz serwis z przyjemnością podejmuje się naprawą i konserwacją różnego rodzaju sprzętu ogrodowego. Naprawiamy kosiarki spalinowe, elektryczne oraz spalinowe.

Serwis Naprawa kosiarek KOSIARKA WARSZAWA – › Dom i ogród › Kosiarki
naprawa kosiarek warszawa z naszym mechanikiem.

44 thoughts on “Tania Kosiarka Spalinowa LIDER, czy warto kupić? przegląd po 9 latach: naprawa napędu, oraz silnika

 1. Czekam na test wyższych modeli Stihla serii 6 i 7 oraz sam test silnika Kohler XT775 OHV SC, którego nie znalazłem na twoim kanale.
  Fajne było by też porównanie najmocniejszych modeli Stihla, Husqvarny, Hondy taka walka tytanów wśród kosiarek 🙂
  Planuje w tym roku "2022" wymienić sprzęt ale ceny poszły zastraszająco w górę… dlatego zastanawiam się pomiędzy Stihlem RM 650 V oraz Husvarną LC 353AWD obie są w bardzo podobnej cenie. Zastanawia mnie również napęd na 4 koła w Husqvarnie, dlaczego tylko 1 model w ofercie oraz dlaczego inni producenci nie stosują tego napędu, jak z jego awaryjnością?
  Kanał bardzo rzeczowy. Obejrzałem większość filmów. Polecam wszystkim.

 2. Witam
  Czy mógłbyś polecić coś konkretnego do 1500 zł na spory trawnik + sad. Bo czytam różne opinie . Że hortmasz ma najlepszy serwis . Ale oni pchają silniki bs 450e który ty znowu odradzasz. I nie mam już pojęcia .

 3. Mam z 2012 Faworyta z tym samym silnikiem. Rdzy brak pomimo 10 lat ale kosiarka zawsze po koszeniu była myta. Straciła raz sprężynę napędu, a rok temu linka spadła z kółeczka przy napędzie, co nie było łatwo zdiagnozować 😞 dla laika. Niemniej zgadzam się z tezą, że to całkiem dobry sprzęt. A i jeszcze pianka na uchwycie się porwała.

 4. Cześć, zrób odcinek o pracy w serwisie kosiarek i podobnego sprzętu. Ujawnij ile masz zleceń, ile sie zarabia na naprawach, jakich miałeś trudnych klientów, etc. Po za tym powiedz gdzie Ty masz ten serwis bo jak blisko to będę jeździł 😀

 5. Tanie kosiarki czasami potrafią zadziwić. Kosiarka sąsiada, Nac WR6519 z 2009 roku – jakość wykonania blachy, koła łożyskowane oraz bardzo wygodny kanał paska poprowadzony górą i przykryty plastikiem (samodzielne czyszczenie i obsługa napędu to bajka). Nawet tylna klapa jest metalowa… wystarczyło żeby sąsiad troszkę zadbał o ten jego sprzęt to byłby wieczny (niestety szkoda mu wydać kilka złotych na wyrobione w kołach zębatki napędu)

 6. Witam wspomniał pan że po daniu nowego smaru do trybów przy kołach to napęd przeskakuje. U mnie tak się dzieje i czy zdradził by pan co zrobić aby ten problem wyeliminować. Aktualnie nie daję tam wogóle smaru i jakoś działa.

 7. No ja mam na stanie pod inną nazwą. Sprężyna od napędu wiecznie odpadała ale ta druga od strony obudowy. Wystarczyło nałożyć kawałek metalu z kostki elektrycznej. Przednie koła faktycznie dramat-skrobią po obudowie…

 8. Jeden z najgorszych silników b&s. Zatarł się po 5 sezonach na 20 arowej działce. Olej wymieniany 3 razy w sezonie. Podobno materiały do produkcji tej jednostki są kiepskiej jakości. Co do problemów z odpalaniem na zimno, po jakimś czasie brudem oblepiają się sprężynki odpowiedzialne za ssanie. Pomaga włożenie palca gdzie w okolicach gaźnika i przed odpaleniem trzeba poruszać tym wszystkim, startuje za pierwszym 😊 ogólnie nie polecam tego silnika

 9. Cooo Cedrus i znowu jak zawsze trafiony zatopiony. Na koniec sezonu rok temu nabyłem własnie Cedrusa a w tym roku czekam na pracę już takie poważniejsze. Zobaczymy jak sobie poradzi. Pozdrawiam
  Ps po obejrzeniu muszę dodać że tego testu na koniec mi brakowało, a to spojrzenie przed otwarciem puszki było bardzo wymowne ( czyżby pociecha gdzieś w pobliżu była 😁)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!