Loading…

Naprawa Kosiarek Ogrodowych

Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta!
Kontakt

#3 Jak odpalić kosę spalinową na przykładzie kos Stihl FS 130 i FS 460Niby to proste i każdy wie jak, ale czy na pewno?

Pobrane z Yotube Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta! Naprawa Kosiarek Warszawa / Piły, Kosy, Kosiarki
Naprawa Kosiarek Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych, budowlanych, piły, kosy, kosiarki, zamiatarki, ubijaki stopowe, małe zagęszczarki.

Serwisujemy kosiarki wszystkich wiodących producentów tj. Stiga, Husqvarna, NAC, Bosch, Al.-CO. Naprawiamy typowe sprzęty do kosiarek takie jak Erbauer, MacAllister, Sterwins, Alpina, Lider itp.

15 thoughts on “#3 Jak odpalić kosę spalinową na przykładzie kos Stihl FS 130 i FS 460

  1. Kosa johm gardener 8 lat koszenia spory areal silnik super .
    padl walek i kielich .kupilem nowa.450 zeta ale stara tez naprawie tylko znajfe sklep stacjonarny de tego sprzetc iekawostka olej fo paliwa daje 1 do 50
    Czyli setke na piec litrow .nie 1 do 25.to jest zabujstwo dla silnika kosy.chodzi tu o nagar powstajacy z madmiaru oleju ktory w nowej kosie szybko pozatyka kanaly dmarowania .a pozatym kupa dymu i poco

  2. Super filmik. Pytanie: Czy to normalne, ze silnik osy FS 460 po odpaleniu się tak trzęsie ? Inne modele raczej nie mają wibracji a nawet na tym filmiku widać, ze silnik dość mocno się trzęsie. U mnie jest to samo, tyle, że myślałem, ze to dlatego ,ze kupiłem używany sprzęt.

  3. U nas w domu fs 130 silnik padl po 3 latach ,też kiedyś byłem za marka Hus, Stihl i to nie jest tak bo troszkę sprzętu jak to na wsi mieliśmy w domu ,i uważam że kiedyś to była marka teraz to nie , owszem jak kupisz te najdrosze modele to tak ale czy to jest sens tyle płacić uważam se są dużo ciekawsze kosy ze mniejsza kase i to nie chińskie.

  4. Chciałem zapytać czy jest sens kupować kosę z amortyzacją np. fs410 jeśli mam do koszenia działkę 20a i robię to 3 razy do roku czy wystarczy np fs120. I drugie pytanie czy w razie zakupu używanej kosy Stihl FS 410 albo 350 nie będzie problemu z ewentualnym remontem (dostępność części itd) czy raczej nie bawić się w używany sprzęt i kupić w tych samych pieniądzach nowy tylko słabszy?

  5. Pamiętajcie że w instrukcji obsługi dostarczonej wraz z waszą kosą jest zawarta procedura odpalania dostosowana do tej konkretnej kosy, powinniście się do niej stosować. Wszelkie inne źródła informacji na temat odpalania powinny być rozważane dopiero gdy instrukcja dostarczona wraz z urządzeniem jest niejasna, nieprecyzyjna, bądź nie kompletna i nie jesteście w stanie odpalić urządzenia na jej podstawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!