Loading…

Naprawa Kosiarek Ogrodowych

Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta!
Kontakt

7 powodów dla których Kosa nie odpala ❓ 🤯

Co zrobić gdy kosa spalinowa nie chce odpalić?? 😱
Można biec z nią do serwisu, ale lepiej samodzielnie sprawdzić na początek 7 rzeczy, które w łatwy i szybki sposób pozwolą nam uruchomić maszynę! 💪
Zobaczcie nasz mini poradnik w temacie problemów z odpaleniem kosy spalinowej i zostawcie swój komentarz jeśli macie jakieś uwagi lub chcielibyście podzielić się z nami przydatnym info.

Części do kos znajdziecie tu 👉 https://sklep.lasogrod.pl/akcesoria-do-wykaszarek

Las24.pl Lasogrod Sp. Jawna
Autoryzowany Złoty Diler marki Husqvarna
Zapraszamy do kontaktu ✂️🌾
☎️ Telefon: 503-662-180
🌐 https://sklep.lasogrod.pl/
📧 e-mail: sklep@lasogrod.pl
🏠 adres: ul. Słowackiego 157 Radom 26-600

Pobrane z Yotube Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta! Naprawa Kosiarek Warszawa / Piły, Kosy, Kosiarki
Naprawa Kosiarek Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych, budowlanych, piły, kosy, kosiarki, zamiatarki, ubijaki stopowe, małe zagęszczarki.

Serwisujemy kosiarki wszystkich wiodących producentów tj. Stiga, Husqvarna, NAC, Bosch, Al.-CO. Naprawiamy typowe sprzęty do kosiarek takie jak Erbauer, MacAllister, Sterwins, Alpina, Lider itp.

Warszawa – serwis kosiarek, narzędzi i urządzeń ogrodowych. … napraw gwarancyjnych kosiarek do trawy i urządzeń ogrodowych, Nasz serwis z przyjemnością podejmuje się naprawą i konserwacją różnego rodzaju sprzętu ogrodowego. Naprawiamy kosiarki spalinowe, elektryczne oraz spalinowe w Warszawie.

Naprawa kosiarki Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych + Elektryk i naprawa kosiarek warszawa z naprawakosiarek.com
Nasz serwis z przyjemnością podejmuje się naprawą i konserwacją różnego rodzaju sprzętu ogrodowego. Naprawiamy kosiarki spalinowe, elektryczne oraz spalinowe.

Serwis Naprawa kosiarek KOSIARKA WARSZAWA – › Dom i ogród › Kosiarki
naprawa kosiarek warszawa z naszym mechanikiem.

12 thoughts on “7 powodów dla których Kosa nie odpala ❓ 🤯

  1. Mam kose demon było tak ze nie chciała sie wyłaczyc,po serwisie odpaliła ale na obroty nie wchodziła,na ciepłym nie odpaliła a na zimnym z problemem odpaliła,ale w pewnym momencie na zimnym nie chciała odpalic zrobiłem myk i pompowałem pompka paliwo tak by filter w zbiorniku paliwa nie pobierał paliwa to pare x sie odezwała ale dalej spi.JAK JA WYBUDZIC ZE SNU??CO JEST NIE TAK??kosa demon.

  2. Witam. Odcinek świetny. Nie zgodzę się jedynie co do wymiany świecy co tok, że jest okopcona? Po godzinie pracy będzie okopcona. Rok czasu to w przypadku świecy żadna miara. Ja wymieniam jak widać znaczne zużycie. Żywotność świecy zapłonowej to 600h wymienianie jej po np 60h pracy sezonowo to czysta głupota i marnotrawstwo szczególnie gdy używamy świec markowych dobrej jakości. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!