Loading…

Naprawa Kosiarek Ogrodowych

Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta!
Kontakt

Naprawa kosiarki gaźnika pompki paliwowej serwis Briggs & Stratton 500 membrana gaźnika

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Na filmie pokazałem, jak wymienić membrany w gaźniku i jak wygląda serwis gaźnika w silniku briggs & stratton 500.

Pobrane z Yotube Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta! Naprawa Kosiarek Warszawa / Piły, Kosy, Kosiarki
Naprawa Kosiarek Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych, budowlanych, piły, kosy, kosiarki, zamiatarki, ubijaki stopowe, małe zagęszczarki.

Serwisujemy kosiarki wszystkich wiodących producentów tj. Stiga, Husqvarna, NAC, Bosch, Al.-CO. Naprawiamy typowe sprzęty do kosiarek takie jak Erbauer, MacAllister, Sterwins, Alpina, Lider itp.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

17 thoughts on “Naprawa kosiarki gaźnika pompki paliwowej serwis Briggs & Stratton 500 membrana gaźnika

 1. Czy po wymianie membran w gaźniku zauważyliście, że kosiarka zużywa mniej paliwa ? Nie wspomniałem o tym w filmie, ale tak właśnie jest. Żałuję tylko, że nie sprawdziłem czy kosiarka po takiej naprawie jest bardziej cicha. Mam wrażenie, że kosiarka pracuje ciszej, ale niestety nie mam potwierdzenia żadnym pomiarem ;( Dajcie znać jeśli to potwierdzicie.

 2. Super pokazane. Mam taki sam model, czyżby zakupiona w Biedronce? 🙂 Jedyna mała uwaga, w instrukcji zalecają na filtr powietrza nałożyć kilka kropel oleju.
  Odkurzacz Odyssey też mam taki sam 🙂 Pozdrawiam.

 3. Witam mam problem z kosiarką nie chce wogle zagadać.świeca nowa gażnik wyczyszczony zbiornik wyczyszczony i zalane Świerże paliwko nawet nowy olej dałem.iskra jest filtr wyczyszczony.nawet nic nie pomaga podlanie pod świece klin cały co to może być

 4. Witam
  Mam mały problem po wymianie uszczelki i membrany w takiej samej kosiarce.
  Po zmontowaniu zalewa świecę (ustawienie gaźnika jak na filmie), dodatkowo dałem nowy olej, świecę, paliwo i komplet sprężyn
  Iskra jest mocna
  Co może być przyczyną ??
  A jeszcze przy odpalaniu zaskakuję tak na jeden obrót. Czasami odbija aż ręka boli 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!