Loading…

Naprawa Kosiarek Ogrodowych

Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta!
Kontakt

Kosiarka po zimie nie chce odpalić – szybka metoda "na plak", oraz co zrobić gdy nie ma iskry

Tym razem na kanale Kobamix, pokazuję jak rozwiązać problemy z uruchomieniem kosiarki po dłuższym zimowym postoju, zwłaszcza gdy kosiarka pozostała ze starym paliwem wewnątrz.

Na przykładzie 3 kosiarek pokazuje jak uruchomić je na plak, jakie są objawy zabrudzonego gaźnika, oraz co zrobić gdy w kosiarce nie ma iskry.

👍🏻 FACEBOOK FANPAGE► https://www.facebook.com/kobamix
👀 GRUPA FACEBOOK ►https://www.facebook.com/groups/209721433066437
👍🏻INSTAGRAM ►https://www.instagram.com/kobamixy

Kamera: Apple iPhone 11
Dźwięk: Sony ICD-UX533 + Aputure A.Lav
Film nie zawiera Reklamy

Spis Treści:
0:00 – 0:28 – Wstęp
0:29 – 4:16 – Metoda na Samostart / Plak
4:17 – 7:42 – Rozciągnięta linka – przyczyna braku „Iskry”

Pobrane z Yotube Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta! Naprawa Kosiarek Warszawa / Piły, Kosy, Kosiarki
Naprawa Kosiarek Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych, budowlanych, piły, kosy, kosiarki, zamiatarki, ubijaki stopowe, małe zagęszczarki.

Serwisujemy kosiarki wszystkich wiodących producentów tj. Stiga, Husqvarna, NAC, Bosch, Al.-CO. Naprawiamy typowe sprzęty do kosiarek takie jak Erbauer, MacAllister, Sterwins, Alpina, Lider itp.

Warszawa – serwis kosiarek, narzędzi i urządzeń ogrodowych. … napraw gwarancyjnych kosiarek do trawy i urządzeń ogrodowych, Nasz serwis z przyjemnością podejmuje się naprawą i konserwacją różnego rodzaju sprzętu ogrodowego. Naprawiamy kosiarki spalinowe, elektryczne oraz spalinowe w Warszawie.

Naprawa kosiarki Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych + Elektryk i naprawa kosiarek warszawa z naprawakosiarek.com
Nasz serwis z przyjemnością podejmuje się naprawą i konserwacją różnego rodzaju sprzętu ogrodowego. Naprawiamy kosiarki spalinowe, elektryczne oraz spalinowe.

Serwis Naprawa kosiarek KOSIARKA WARSZAWA – › Dom i ogród › Kosiarki
naprawa kosiarek warszawa z naszym mechanikiem.

38 thoughts on “Kosiarka po zimie nie chce odpalić – szybka metoda "na plak", oraz co zrobić gdy nie ma iskry

  1. 6:30 mój b&s 675 ex stary, dolnozaworowy bardzo często się zalewa. Wystarczy nieraz na "półciepłym" (pokosilem i zrobilem se 10 minut przerwy) włączyć ssanie i od razu zalany. Mogę se szarpać i 20 razy i tak nic to nie da a jak przeczyszczę świecę to za pierwszym pociągnięciem. Możesz podpowiedzieć co może być przyczyną?

  2. Witam
    Jak ocenia Pan kosiarkę przedstawiona na filmie Mtd z silnikiem Kawasaki? Czy to ten sam pancerny kawasaki ktory pokazywał Pan we wcześniejszych filmach, cena ciekawa jednak są opinie ze poza silnikiem slaba kosiarka.

  3. Ja się głowie bo w tamtym roku kupiona i Aku naładowany i myślę i myślę i nagle pomyślałem YT. Nie miałem strzykawki. Przechylilem kosiarkę z korka nalałem kilka kropel i odrazy maszyna ruszyła. Dziękuję serdecznie za ogromną pomoc.

  4. Ja chyba odstawię do naprawy, bo nie wiedzieć czemu ale paliwo przez zimę mi zeszło samo ze zbiornika i nie chce odpalić z nowym. Tak czy inaczej trzeba uszczelnić a i przydało by się oczyścić faktycznie gaźnik…

  5. Od dziesięcioleci pozostawiam w różnych kosiarkach paliwo w gaźniku i baku. Na wiosnę odpalają po kilku pociągnięciach. Mało tego w kosach robię to samo i bez problemu odpalają na wiosnę. Tata raz przed zimą wypalił paliwo z gaźnika i zbiornika a na wiosnę wymieniał membrany w gaźniku kosy bo wszystko wyschło. To pozbawianie paliwa że sprzętów przed zimą to mit.

  6. Ja wyciągnąłem po zimie opryskiwacz plecakowy żeby liście zdmuchnąć na kupki. Mieszanki zeszłorocznej było sporo, dorobiłem drugie tyle świerzego, odpalił za drugim szarpnięciem. Niestety jak to wypaliłem do zera i znów zatankowałem to już nie odpaliła. Pewnie pociągnął gaźnik jakiś dżem że dna.

  7. Fajny poradnik jak zawsze , mam pytanie czy olej na filtrze powietrza to zły znak i co z tym zrobić, tzn wyjmuje filtr w moim przypadku taki z gąbki silnik Briggs z 2007 roku i jest mokry od oleju co zrobić co to oznacza ? Pozdr

Dodaj komentarz

Zadzwoń!