Loading…

Naprawa Kosiarek Ogrodowych

Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta!
Kontakt

Jak naprawic Kosiarkę po odpaleniu 2 3 minuty i gaśnieNaprawa kosiarki spalinowej po odpaleniu gaśnie

Pobrane z Yotube Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta! Naprawa Kosiarek Warszawa / Piły, Kosy, Kosiarki
Naprawa Kosiarek Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych, budowlanych, piły, kosy, kosiarki, zamiatarki, ubijaki stopowe, małe zagęszczarki.

Serwisujemy kosiarki wszystkich wiodących producentów tj. Stiga, Husqvarna, NAC, Bosch, Al.-CO. Naprawiamy typowe sprzęty do kosiarek takie jak Erbauer, MacAllister, Sterwins, Alpina, Lider itp.

14 thoughts on “Jak naprawic Kosiarkę po odpaleniu 2 3 minuty i gaśnie

  1. Chu,,, się znosz chopie mowisz bez sensu, odkręcić sznurek do odpalania, fachowo to chyba rozrusznik o właściwościach świecy itd nie wspomnę. Nie obejrzałem do końca bo słabo językowo..

  2. U sąsiada nowy gaźnik, nowa świeca, nowy filtr paliwa, czysty filtr powietrza i nie zapala. Po wstrzyknięciu bezpośrednio do cylindra strzykawką 1 ml benzyny, zapala i po chwili gaśnie. Nie dostaje paliwa. W serwisie zapalała i chodziła 😁😁😁. Cuda panie cuda.

  3. Witam ja mam problem tego typu że gdy silnik w kosiarce zimny odpala bez problemu. Po 1 oproznieniu kosza ,gdy jest już ciepły to odpala za 7-8 razem. Dodam tylko ze kosiarka kupiona w tym roku w czerwcu więc świece stosunkowo nowe

Dodaj komentarz

Zadzwoń!