Loading…

Naprawa Kosiarek Ogrodowych

Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta!
Kontakt

Jak naostrzyć i wyważyć nóż w kosiarce | 3 łatwe sposoby ostrzenia w warunkach domowo-garażowych

Ostry i wyważony nóż w kosiarce zapewnia komfortowe ostrzenie – zobacz jak to zrobić łatwo, szybko, prawidłowo i bezpiecznie 🙂
Zapraszam na film 🙂

Pobrane z Yotube Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta! Naprawa Kosiarek Warszawa / Piły, Kosy, Kosiarki
Naprawa Kosiarek Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych, budowlanych, piły, kosy, kosiarki, zamiatarki, ubijaki stopowe, małe zagęszczarki.

Serwisujemy kosiarki wszystkich wiodących producentów tj. Stiga, Husqvarna, NAC, Bosch, Al.-CO. Naprawiamy typowe sprzęty do kosiarek takie jak Erbauer, MacAllister, Sterwins, Alpina, Lider itp.

Warszawa – serwis kosiarek, narzędzi i urządzeń ogrodowych. … napraw gwarancyjnych kosiarek do trawy i urządzeń ogrodowych, Nasz serwis z przyjemnością podejmuje się naprawą i konserwacją różnego rodzaju sprzętu ogrodowego. Naprawiamy kosiarki spalinowe, elektryczne oraz spalinowe w Warszawie.

Naprawa kosiarki Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych + Elektryk i naprawa kosiarek warszawa z naprawakosiarek.com
Nasz serwis z przyjemnością podejmuje się naprawą i konserwacją różnego rodzaju sprzętu ogrodowego. Naprawiamy kosiarki spalinowe, elektryczne oraz spalinowe.

Serwis Naprawa kosiarek KOSIARKA WARSZAWA – › Dom i ogród › Kosiarki
naprawa kosiarek warszawa z naszym mechanikiem.

44 thoughts on “Jak naostrzyć i wyważyć nóż w kosiarce | 3 łatwe sposoby ostrzenia w warunkach domowo-garażowych

  1. Trzy uwagi: 1. szlifowanie na szlifierce – trzymanie noża "pod włos" kręcącego się kamienia to proszenie się o kłopoty (kamień może zahaczyć ostrze i je wyrwać z rąk). 2 .szlifowanie szlifierką – kierunek obrotów ma znaczenie, znowu szlifowanie "pod włos" (najlepsza od ostrzenia jest tarcza listkowa, która przy takim ostrzeniu bardzo szybko się zużywa). 3. wyważanie noża – zamiast układać nóż na wkrętaku (nigdy się nie ułoży idealnie na środku) wystarczy wsadzić wkrętak w otwór centralny.

  2. Super filmik dziękuję ale bardzo ważna uwaga z zakresu BHP bo wielu obsługujących kosiarki to totalni amatorzy- zawsze ale to zawsze przy tego typu pracach czy konserwacji odłączamy fajkę od świecy zapłonowej.Nie uczyniwszy tego przy obrocie nożem może dojść do zapłonu i zamiast trawy poleca palce.

  3. Misiu, nie prościej włożyć wkrętak w otwór mocujący i masz idealnie pokazane, która część przeważa a takie kładzenie noża na płasko o kant d……y ….

  4. Sposób wyważania mało dokładny. Ja wyważam na gwoździu wbitym w deskę. Dla dokładności spiłowałem go w trójkąt aby nóż, który na nim zawieszam miał jak najmniejszą powierzchnię tarcia. Wahadło bardzo precyzyjnie wskaże czy ciężar jest równy po obu stronach.

  5. Witam mam problem z kosiarką nie chce wogle zagadać.świeca nowa gażnik wyczyszczony zbiornik wyczyszczony i zalane Świerże paliwko nawet nowy olej dałem.iskra jest filtr wyczyszczony.nawet nic nie pomaga podlanie pod świece klin cały co to może być

  6. 1. Dlaczego przechylasz kosiarke na inną stronę niż do góry świecą? Właśnie zalałeś silnik olejem razem z filtrem powietrza.
    2. Wyważanie , jesteś naprawdę głupi ponieważ śrubokręt przekłada się przez dziurkę środkową noża
    Od 25 lat naprawiam kosiarki i takiej głupoty nie widziałem

Dodaj komentarz

Zadzwoń!