Loading…

Naprawa Kosiarek Ogrodowych

Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta!
Kontakt

Brak iskry w kosiarce. Wymiana i ustawienie cewki

Kosiarka nie odpala? Nie ma iskry na świecy? Pokażę jak znaleść przyczynę braku iskry, jak wymienić cewkę, jak przetestować kable i jak to wszystko ustawić. To, i więcej porad.

Pobrane z Yotube Serwis i Naprawa Kosiarek w Warszawie z dojazdem do klienta! Naprawa Kosiarek Warszawa / Piły, Kosy, Kosiarki
Naprawa Kosiarek Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych, budowlanych, piły, kosy, kosiarki, zamiatarki, ubijaki stopowe, małe zagęszczarki.

Serwisujemy kosiarki wszystkich wiodących producentów tj. Stiga, Husqvarna, NAC, Bosch, Al.-CO. Naprawiamy typowe sprzęty do kosiarek takie jak Erbauer, MacAllister, Sterwins, Alpina, Lider itp.

Warszawa – serwis kosiarek, narzędzi i urządzeń ogrodowych. … napraw gwarancyjnych kosiarek do trawy i urządzeń ogrodowych, Nasz serwis z przyjemnością podejmuje się naprawą i konserwacją różnego rodzaju sprzętu ogrodowego. Naprawiamy kosiarki spalinowe, elektryczne oraz spalinowe w Warszawie.

Naprawa kosiarki Warszawa – Serwis urządzeń ogrodowych + Elektryk i naprawa kosiarek warszawa z naprawakosiarek.com
Nasz serwis z przyjemnością podejmuje się naprawą i konserwacją różnego rodzaju sprzętu ogrodowego. Naprawiamy kosiarki spalinowe, elektryczne oraz spalinowe.

Serwis Naprawa kosiarek KOSIARKA WARSZAWA – › Dom i ogród › Kosiarki
naprawa kosiarek warszawa z naszym mechanikiem.

24 thoughts on “Brak iskry w kosiarce. Wymiana i ustawienie cewki

 1. A co jeśli kosiarka odpala, na początku ma iskrę, a gdy się nagrzeje i ją się zgasi, bądź czasem sama gaśnie to już jej nie ma?
  Czy to też może być wina popsutej cewki?

 2. Witam mam problem z kosiarką nie chce wogle zagadać.świeca nowa gażnik wyczyszczony zbiornik wyczyszczony i zalane Świerże paliwko nawet nowy olej dałem.iskra jest filtr wyczyszczony.nawet nic nie pomaga podlanie pod świece klin cały co to może być

 3. no dobra. Dorwałem "starą" kosiarkę ( bardziej nieużywaną niż starą ) . wypłukałem zbiornik paliwa, zmieniłem wężyk paliwa na nowy – stary sparciał , wyczyściłem gaźnik – trzpień przepustnicy zardzewiał i przepustnica się nie obracała, wyczyściłem koło magnesowe bo też lekko ruda pokryła , wymieniłem świecę na nową, sprawdziłem iskrownik. poskręcałem wszystko . I teraz tak. Iskra jest. Po podpomowaniu paliwa kosiarka nie zapala. wykręcam świecę , strzykawką podaję benzynę do cylindra. wkręcam świecę i odpalam. Kosiarka zaczyna pracować , ale po chwili gaśnie. (coś jakby nie pobierała benzyny ) . Mogę prosić o nakierowanie na dalsze kroki ? kosiarka to schter 675 ohv. w budowie z tego co widzę
  podobna do nac t575

 4. Moja kosiarka przed chwilą w połowie koszenia zgasła i juz po niej .Wczesniej odpalała za 1 lub 8 razem w zeszłym roku wymieniłam olej i świecę ,filmik trochę skomplikowany 🙂 chetnie zlecę naprawę mojej kosiarki w Opolu.

 5. Kosiarka stanęła bez wyraźnej przyczyny. Brak iskry, wymiana świecy nic nie dała. Na You Tube znalazłem Twój film – ok.4 minuty zasugerowałeś, że może to być spowodowane przebiciem na kabelku gaszącym. Przy pomocy miernika badającego ciągłość kabli ustaliłem, że wciskając hamulec nadal jest przebicie na masę. Okazało się, że mechanizm hamulca cały czas ściska blaszkę, która jest zakończeniem kabelka gaszącego. Po kilku próbach z dogięciem blaszki uzyskałem wystarczającą przerwę i po wciśnięciu hamulca nie pojawiał się już dźwięk w mierniku. Po założeniu rozrusznika i sprawdzeniu, że iskra pojawia się na świecy, złożyłem całość i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu kosiarka z silnikiem Subaru 190 ruszyła. Dziękuję Ci za film i sugestię z kabelkiem, bo dzięki temu nie musiałem szukać specjalisty – o którego trudno –ale przy okazji zaoszczędziłem trochę grosza.

 6. Mam do pana pytanie . na kole zamachowym czy magnetycznym jak zwał tak zwał znajdują się z jednej strony magnesy i te magnesy przyciągają cewkę do siebie natomiast po przeciwnej stronie też jest coś co wygląda jak magnesy ale cewki już do siebie nie przyciągają . Czy to tak ma być ? Proszę o pomoc .

 7. Łapa up 😉

  Mialem wlasnie Ci pisac pod poprzednim filmem o gazniku, ze Twoj kolor swiecy nie jest zbyt przyjazny dla silnika 😉 Ale juz tu widze, ze nie musialem ;D Ciekaw jestem, czy ogladasz KobaMix ;D ze jestes tak obcykany w temacie kosiarek ;))

Dodaj komentarz

Zadzwoń!